S5731-H24P4XC, Huawei CloudEngine kapcsoló 24 db 10/100/1000Base-T PoE+ porttal és 4 db 10GE SFP+ porttal

  • Márka: Huawei
  • Modell: S5731-H24P4XC
  • Raktáron
    • Egyesült Államok
    • Egyesült Királyság
    • Németország
    • Egyesült Arab Emírségek
    • Szingapúr
    • India
    • Hongkong
Értékelés:
85%
4.3/5.0
Listaár: $8,785.71
82%-os kedvezmény
$1,545.00
  • 100% Eredeti
    100% Eredeti
    Eredeti, gyárilag ellenőrzött
    3 év garancia
    3 év garancia
    Kiterjesztett, vállalati szintű
    23 év szakértelem
    24 év szakértelem
    Bevált, telepítésre összpontosító
  • Állapot
    • Eredeti Új
    Összefüggő
    Expressz szállítás ide: Franciaország Szállítási árajánlat kérése
    Várható szállítási idő: 2–6 munkanap DHL-en, FedEx-en, UPS-en és más szolgáltatókon keresztül
    szakértő
    Tanúsított szakértelem bizalmat épít
    CCIE · JNCIE · NSE7 · ACDX · HPE Master ASE · Dell szerver/AI szakértő

    Vásároljon szakértők által ajánlott csomagokat vagy kiegészítőket

    Teljesítménymodul
    Rádió adó-vevő

    A Huawei CloudEngine S5731-H24P4XC egy fix gigabites switch 24 db 10/100/1000Base-T PoE+ porttal, 4 db 10GE SFP+ porttal és egy bővítőhellyel. Egyetemi hozzáféréshez, aggregációhoz és kisméretű egyetemi központi telepítésekhez van elhelyezve.

    US $ 1,545.00
    PAC1000S56-CB, Huawei tápegység S5731/5735 kapcsolókhoz, 1000 W AC és 240 V DC tápmodul
    US $ 324.00
    Optikai adó-vevő, eSFP, GE, többmódusú modul (850 nm, 0.5 km, LC)
    US $ 42.00
    Optikai adó-vevő, eSFP, GE, egymódusú modul (1310 nm, 10 km, LC)
    US $ 41.00
    Optikai adó-vevő, SFP+, 10G, egymódusú modul (1310 nm, 10 km, LC)
    US $ 41.00
    Huawei OMXD30000 optikai adó-vevő, SFP+, 10G, többmódusú modul (850nm, 0.3km, LC)
    US $ 60.00
    1000BASE-T (RJ45) SFP elektromos modul, automatikus egyeztetés, 100m
    US $ 51.00
    =
    Kiválasztott kombinált ár
    • Gyorsabb szállítás, globálisan elérhető

      Gyorsabb szállítás, globálisan elérhető

      Több mint 20 éves ellátási lánc szakértelem a gyorsabb, több megállós kiszállításért és a zökkenőmentes vámkezelésért.

      48H Szállítás világszerte
      10 + Globális raktárak
    • Tartsa a projekteket időben

      Tartsa a projekteket időben

      Megbízható rendelkezésre állás és valós idejű szállítmányláthatóság, hogy minden kritikus informatikai projekt ütemterv szerint haladjon.

    • Vezető globális forgalmazó 2002 óta

      Vezető globális forgalmazó
      Mivel 2002

      Globális IKT híd, amely több mint 20 éve biztosít hiteles hardvereket és megbízható szolgáltatást.

        21500+ vállalati ügyfél kiszolgálásaTöbb mint 200 ország és régió lefedettsége
    • Gondtalan lefedettség az RSCare-rel

      Gondtalan lefedettség az RSCare-rel

      3 év garancia vállalati hardverekre, beleértve a fejlett RMA-t, diagnosztikát, alkatrész-támogatást és az OEM szervizkompatibilitást.

      Cisco SmartNet
      HPE Alapítványi Gondoskodás
      Dell Pro támogatás
      Borókaápolás
      Fortinet támogatás
    • Megbízható, eredeti forrás

      Megbízható, eredeti forrás

      Több mint 30 márkával kötött hivatalos partnerségi megállapodások, köztük a Cisco, a HPE, a Dell, a Juniper és a Fortinet.

      100% Hiteles termékek
      100,000 + Többmárkás SKU-k elérhetők
    Áttekintés

    Huawei S5731-H24P4XC áttekintés

    Az Huawei CloudEngine S5731-H24P4XC egy fix gigabites switch 24 db 10/100/1000Base-T PoE+ porttal és 4 db 10GE SFP+ porttal. Kiterjesztett slotja és campus hálózati képességei támogatják a hozzáférést, az aggregációt és a kis kampuszon belüli központi telepítéseket.

    Főbb jellemzők

    Hozzáférési portok

    24 x 10/100/1000Base-T PoE+ portok

    Uplink portok

    4 x 10GE SFP+ portok

    Szállítmányozás

    125 Mpps

    Kapcsolási kapacitás

    288 Gbps eszköz kapacitása / 672 Gbps rendszer kapacitása

    Terjeszkedés

    1 bővítőhely, amely 2 db 40GE, 8 db 10GE Base-T, 2 db 25GE SFP28 vagy 8 db 10GE SFP+ kártyát támogat

    Power

    Támogatja 1000 W AC PoE vagy 1000 W DC PoE tápmodulok

    Legjobban illeszkedő alkalmazások

    Vállalati kampuszhozzáférés

    Vállalati kampuszhozzáférés

    Huszonnégy 10/100/1000Base-T PoE+ port biztosít vezetékes hozzáférést a tápellátással ellátott végpontokhoz, míg négy 10GE SFP+ port támogatja a nagyobb sebességű feltöltéseket.

    Kis kampuszon belüli

    Kis kampuszon belüli

    Az iStack akár kilenc tagkapcsolóból álló kötegeket is támogat, míg az útválasztási és VXLAN átjárói képességek egy kompakt és skálázható campus magot tesznek lehetővé.

    WLAN és vezetékes konvergencia

    WLAN és vezetékes konvergencia

    A beépített WLAN-kezelési funkciók akár 1024 hozzáférési pontot is támogatnak, míg a PoE+ hozzáférési portok képesek csatlakozni a táplált vezeték nélküli infrastruktúrához.

    Miért S5731-H24P4XC

    PoE+ hozzáférés

    PoE+ hozzáférés

    Huszonnégy 10/100/1000Base-T PoE+ port biztosít csatlakozást és tápellátást a támogatott hálózati végpontok számára.

    10GE Uplinkek és bővítés

    10GE Uplinkek és bővítés

    Négy 10GE SFP+ port biztosít nagysebességű feltöltéseket, míg a kibővített bővítőhely további 40GE, 10GE vagy 25GE interfészopciókat támogat.

    Campus Network Management

    Campus Network Management

    A WLAN-kezelés, az iStack és az SVF-képességek támogatják a központosított campus-műveleteket, beleértve akár 1024 hozzáférési pont és akár 9 tagú kapcsolóból álló kötegek kezelését.

    Kapcsolódó modellek összehasonlítása

     
    S5731-H24P4XC S5731-H24P4XC
    Fix portok 24 db 10/100/1000Base-T PoE+, 4 db 10GE SFP+ 24 db 10/100/1000Base-T, 4 db 10GE SFP+ 48 db 10/100/1000Base-T PoE+, 4 db 10GE SFP+ 48 db 10/100/1000Base-T, 4 db 10GE SFP+
    PoE támogatás Támogatott Nem támogatott Támogatott Nem támogatott
    Uplink portok 4 x 10GE SFP+ 4 x 10GE SFP+ 4 x 10GE SFP+ 4 x 10GE SFP+
    Szállítmányozás 125 Mpps 125 Mpps 125 Mpps 125 Mpps
    Kapcsolási kapacitás 288 Gbit/s eszköz / 672 Gbit/s rendszer 288 Gbit/s eszköz / 672 Gbit/s rendszer 336 Gbit/s eszköz / 672 Gbit/s rendszer 336 Gbit/s eszköz / 672 Gbit/s rendszer
    Terjeszkedés 1 bővíthető nyílás 1 bővíthető nyílás 1 bővíthető nyílás 1 bővíthető nyílás
    Ajánlott használat 24 portos PoE+ hozzáférés és kompakt kampuszos telepítések 24 portos, nem PoE hozzáférés és kompakt kampuszos telepítések 48 portos PoE+ hozzáférés és nagyobb végpontsűrűség 48 portos, nem PoE hozzáférés és nagyobb végpontsűrűség
    Váz súlya csomagolással együtt 8.6 kg 8.4 kg 8.8 kg 8.55 kg
    Maximális energia fogyasztás 121 W PD nélkül; 977 W PD-vel 114 W 132 W PD nélkül; 1750 W PD-vel 124 W

    Rendszerkompatibilis alkatrészek

    típus Gyári szám Leírás
    Bővítőkártyák ES5D21Q02Q00 2 portos 40GE QSFP+ interfészkártya
    S7Q02001 2 portos 40GE QSFP+ interfészkártya
    ES5D21X08T00 8 portos 10GBASE-T interfészkártya
    S7X08000 2 portos 25GE SFP28 vagy 8 portos 10GE SFP+ interfészkártya
    típus Gyári szám Leírás
    Tápegységek PAC1000S56-DB 1000 W-os AC PoE tápmodul
    PAC1000S56-CB 1000 W-os AC PoE tápmodul
    PDC1000S56-CB 1000 W-os DC PoE tápmodul
    típus Gyári szám Leírás
    Ventilátor modulok FAN-023A-B Ventilátormodul, a levegő elölről áramlik be, és a hátulsó panelen távozik
    FAN-031A-F Ventilátormodul, a levegő a hátlapon áramlik be, és az elülső oldalról távozik
    típus Gyári szám Leírás
    Szoftverlicencek L-1AP-S57 S57 sorozatú vezeték nélküli hozzáférés-vezérlő AP erőforráslicenc, 1 AP
    L-VxLAN-S57 S57 sorozatú VXLAN licenc, eszközönként
    N1-S57H-M-Lic S57XX-H sorozatú alap szoftverlicenc, eszközönként
    N1-S57H-F-Lic N1-CloudCampus Foundation szoftverlicenc, eszközönként
    N1-S57H-A-Lic N1-CloudCampus Advanced szoftverlicenc, eszközönként

    Minőségi tanúsítványok

    • ISO 14001
    • ISO 9001
    • RoHS
    • REACH
    • CE
    • FCC
    Leírás

    Huawei S5731-H24P4XC specifikáció

    Termékazonosító
    A termék típusa Fix gigabites Ethernet kapcsoló; intelligens GE hozzáférési kapcsoló
    Termék modell Huawei CloudEngine S5731-H24P4XC
    Series of CloudEngine S5731-H sorozat
    Szoftver platform Huawei sokoldalú útválasztási platform (VRP)
    Teljesítmény
    Továbbítási teljesítmény 125 Mpps
    Kapcsolási kapacitás 288 Gbit/s eszközkapcsolási kapacitás / 672 Gbit/s rendszerkapcsolási kapacitás
    MAC címtábla Akár 288 ezer MAC-cím bejegyzés
    IPv4 FIB Akár 512K FIBv4 bejegyzés
    IPv6 FIB Akár 64K FIBv6 bejegyzés
    IPv6 ND bejegyzések Akár 64 ezer ND bejegyzés
    Fix portok és interfészek
    Fix portok 24 db 10/100/1000Base-T Ethernet port PoE+ és 4 db 10GE SFP+ port
    Menedzsment interfészek 1 db konzol interfész, 1 db ETH kezelő interfész, 1 db USB interfész és 1 db PNP gomb
    Portok egymásra rakása Előlapi 10GE SFP+ interfészek és interfészek a hátlapi bővítőkártyán
    PoE támogatás Támogatott; 24 fix elektromos port támogatja a PoE+-t
    PoE maximális PD energiafogyasztás 720 W PD energiafogyasztás maximális teljesítményű tesztfeltétel mellett
    PNP gomb Röviden megnyomva: eszköz visszaállítása; 6 másodpercnél hosszabb ideig lenyomva tartva: gyári beállítások visszaállítása és eszköz visszaállítása
    Bővítés és kapcsolódás
    Bővített nyílás 1 bővíthető nyílás
    Támogatott bővítőkártyák 2 db 40GE QSFP+ kártyát, 8 db 10GE Base-T kártyát és 8 db 10GE SFP+ kártyát támogat; a 8 db 10GE SFP+ alkártya szükség szerint 2 db 25GE SFP28-ra cserélhető.
    Támogatott optikai modulok GE optikai modulok, GE CWDM optikai modulok, GE DWDM optikai modulok, GE optikai-elektromos modulok 100M/1000M automatikus egyeztetéssel, 10GE SFP+ optikai modulok, 10GE CWDM optikai modulok és 10GE DWDM optikai modulok
    Támogatott kábelek 1 m, 3 m, 5 m és 10 m hosszú SFP+ nagysebességű kábelek; 3 m és 10 m hosszú SFP+ AOC kábelek; 0.5 m és 1.5 m hosszú dedikált SFP+ egymásra rakható kábelek
    Optikai modul korlátozása A 10GE SFP+ optikai modulok nem támogatják az OSXD22N00 szabványt.
    2. és 3. rétegbeli funkciók
    VLAN Akár 4094 VLAN; vendég VLAN, hang VLAN, GVRP, MUX VLAN, VLAN-hozzárendelés és VLAN-leképezés
    2. réteg protokollok STP, RSTP, MSTP, VBST, LNP, VCMP, LACP, E-Trunk, LLDP, Ethernet OAM, SEP, Smart Link és ERPS (G.8032)
    IPv4 útválasztás Statikus útvonalak, RIP v1/v2, OSPF, IS-IS, BGP, ECMP és útvonalválasztási szabályzat
    IPv6 útválasztás RIPng, OSPFv3, IS-ISv6, BGP4+, IPv6 kettős verem, VRRP6, DHCPv6 és IPv6 L3VPN
    Multicast IGMP v1/v2/v3 szimatolás, IGMP gyors kilépés, PIM-SM, PIM-DM, PIM-SSM, MSDP, MVPN és MLDv1/v2 szimatolás
    MPLS MPLS L3VPN, MPLS L2VPN, beleértve a VPWS/VPLS-t, MPLS-TE-t és MPLS QoS-t
    Vezeték nélküli és virtualizáció
    Vezeték nélküli menedzsment Akár 1024 hozzáférési pont kezelése; AP hozzáférés-vezérlés, AP tartománykezelés, AP konfigurációs sablonok, rádiókezelés, WLAN QoS, WLAN biztonság és WLAN felhasználókezelés
    Vezeték nélküli protokollok CAPWAP, címke és terminál helymeghatározása, valamint spektrumelemzés
    iStack Akár 9 tagú kapcsolót is támogat egy stackben
    SVF Támogatja a switch-et SVF szülőként a downstream switchek és AP-k vertikális virtualizálásához; támogatja a kétrétegű kliens architektúrát és a harmadik féltől származó eszközöket a szülő és a kliensek között.
    VXLAN VXLAN 2. és 3. rétegbeli átjárók, központosított és elosztott átjárók, BGP-EVPN és NETCONF-alapú konfiguráció
    VXLAN licencelés VXLAN licenc vagy N1 Advanced szoftvercsomag szükséges hozzá
    QoS és biztonság
    QoS Nyolc sor portonként; DRR, SP és DRR+SP sorütemezés; WRED; forgalomszabályozás; kétsebességű, háromszínű CAR; sebességkorlátozás; forgalomformálás; és 802.1p/DSCP megjegyzéskezelés
    ACL 2. rétegtől 4. rétegig terjedő csomagszűrés MAC-cím, IP-cím, TCP/UDP port, protokolltípus és VLAN-azonosító alapján
    Hitelesítés IEEE 802.1X hitelesítés, MAC-cím hitelesítés, portál hitelesítés, hibrid hitelesítés, AAA, RADIUS, HWTACACS és NAC
    Biztonsági védelem DoS támadás elleni védelem, ARP támadás elleni védelem, ICMP támadás elleni védelem, DHCP snooping, IP/MAC/port/VLAN kötés, port izolálás, port biztonság, ragadós MAC cím, CPU védelem, feketelista és fehérlista, valamint támadás forrásának nyomon követése
    Biztonságos kezelés SSH V2.0, HTTPS, biztonságos rendszerindítás, IPSec és MACSec-256 (IEEE 802.1AE)
    Biztonsági elemzés Titkosított kommunikációs elemzés (ECA), biztonsági vizsgálatok, NetStream-alapú biztonsági együttműködés és megtévesztés
    Kezelés és műveletek
    Kezelési protokollok SNMP v1/v2c/v3, RMON, webalapú NMS, NETCONF és YANG
    Monitoring és üzemeltetés és karbantartás Telemetria, iPCA, TWAMP, rendszernaplók, hierarchikus riasztások, NetStream, CampusInsight integráció és intelligens üzemeltetés és karbantartás
    Nyílt programozhatóság Python alapú nyílt programozhatósági rendszer (OPS)
    Szoftverlicencelés Támogatja a hagyományos funkcióalapú licencelést és a Huawei IDN One Software (N1) licencelést
    Szoftververzió Megjegyzés Az N1 mód a V200R019C00 és újabb verzióktól támogatott; a funkciók elérhetősége a szoftvercsomagtól, a licenctől és a szoftververziótól függ.
    Tápegység
    Tápegység típusa Dugaszolható 1000 W-os AC PoE tápmodul és dugaszolható 1000 W-os DC PoE tápmodul
    teljesítmény konfiguráció 1+1 tartalék tápellátás; a kapcsolót tápegység nélkül rendeljük
    Névleges feszültség tartomány Váltakozó áramú bemenet: 100 V AC - 240 V AC, 50/60 Hz
    Nagyfeszültségű egyenáramú bemenet 1000 W AC PoE-hez: 240 V DC
    DC bemenet 1000 W DC PoE esetén: -48 V DC - -60 V DC
    Maximális feszültség tartomány AC bemenet: 90 V AC - 290 V AC, 45 Hz - 65 Hz
    Nagyfeszültségű egyenáramú bemenet: 190 V DC - 290 V DC
    DC bemenet: -38.4 V DC - -72 V DC
    Maximális energia fogyasztás 121 W PD nélkül; 977 W PD-vel, beleértve a 720 W PD energiafogyasztást
    Tipikus áramfogyasztás 95 W PD nélkül 30%-os forgalmi terhelés mellett, az ATIS szabvány szerint tesztelve
    Energiafogyasztási állapot A maximális teljesítményértékek 100%-os forgalmi terhelésre és teljes sebességű ventilátorműködésre vannak megadva; a pontos érték a telepített tápegységtől, a bővítőkártyától, a ventilátor állapotától és a PoE terheléstől függ.
    Hűtés és megbízhatóság
    Lehűlés Léghűtéses hőelvezetés, intelligens ventilátorsebesség-szabályozás és dugaszolható ventilátormodulok
    Légáram A légáramlás iránya a telepített ventilátormodultól függ; a támogatott konfigurációk közé tartozik az elölről hátra és hátulról előre irányuló légáramlás.
    Szervizport túlfeszültség-védelme Közös üzemmód: ±6 kV
    Tápellátási port túlfeszültség-védelme Váltakozó áramú tápcsatlakozó: ±6 kV differenciálmód és ±6 kV közös mód
    DC tápcsatlakozó: ±2 kV differenciál mód és ±4 kV közös mód
    Meghibásodások közötti átlagidő 57.21 év
    MTTR 2 óra
    Elérhetőség: 0.99999-nél nagyobb
    RTC Támogatott
    RPS Nem támogatott
    fizikai adatok
    Méretek (H x Sz x Mé) 43.6 mm x 442 mm x 420 mm
    Maximális méretek (Ma x Szé x Mé) 43.6 mm x 442 mm x 448 mm, beleértve a kiálló előlapot és a hátsó teljesítménymodul fogantyúszerkezetét
    Vázmagasság 1 U
    Alváz súlya A hivatkozott hivatalos dokumentumban külön nem szerepel
    Váz súlya csomagolással együtt 8.6 kg
    RAM 4 GB
    Vaku 1 GB fizikai tárhely; a ténylegesen rendelkezésre álló tárhely a verzió megjelenítése paranccsal ellenőrizhető
    Környezeti specifikációk
    Üzemi hőmérséklet -5°C és +45°C között 0 m és 1800 m tengerszint feletti magasság között; 1800 m és 5000 m között a maximális üzemi hőmérséklet minden további 220 m-enként 1°C-kal csökken
    Üzemi hőmérséklet Megjegyzés A készülék nem támogatja az indítást, ha a környezeti hőmérséklet 0°C alatt van.
    Tárolási hőmérséklet -40 ° C és + 70 ° C
    Relatív páratartalom 5% - 95%, nem kondenzáló
    Működési magasság 0 m és 5000 m között
    Zaj Kevesebb, mint 62.3 dB(A) 27°C-on, hangteljesítményszint
    Tanúsítványok EMC-tanúsítvány, biztonsági tanúsítvány és gyártási tanúsítvány
    Megjegyzések
    Regionális hatály A Huawei kijelenti, hogy az angol nyelvű termékleírások a kínai szárazföldön kívüli régiókra vonatkoznak.
    Funkció elérhetősége A szoftverfunkciók, az AP-kezelés skálázása, a VXLAN és a fejlett üzemeltetési és karbantartási képességek a szoftververziótól, a szoftvercsomagtól és a szükséges licencektől függhetnek.
    Még mindig bizonytalan a konfigurációjával kapcsolatban? Beszéljen egy mérnökkel →

    Minőségi tanúsítványok

    Segítségre van szüksége? Műszaki szakértők állnak rendelkezésére azonnal.

    • +1-626-655-0998 (USA)
      UTC 15:00-00:00
    • +852-2592-5389 (Hongkong)
      UTC 00:00-09:00
    • +852-2592-5411 (Hongkong)
      UTC 06:00-15:00
    Segítségre van szüksége? Műszaki szakértők állnak rendelkezésére azonnal.
    Kérdések és válaszok

    Kérdések és válaszok

    Miért érdemes tőlük vásárolni? router-switch.com?

    Több mint 20 vezető márka hivatalos forgalmazójaként, router-switch.com kínálja:
    - Eredeti termékek teljes körű garanciával.
    - Versenyképes árak és nagy tételben történő rendelési kedvezmények.
    - Professzionális értékesítés előtti és utáni támogatás.

    Hogyan csatlakoztathatom a Huawei Switch-emet a számítógépemhez?

    Csatlakoztassa a konzolkábel DB9-es anya csatlakozóját a számítógép soros portjához (COM), és csatlakoztassa az RJ45-ös csatlakozót a kapcsoló konzolportjához. Konfigurálja a terminálemulációs szoftvert, és jelentkezzen be a kapcsolóba. Konfigurálja a kapcsoló alapvető adatait.

    Mi a Huawei Switch alapértelmezett jelszava?

    Add meg az alapértelmezett felhasználónevet (admin) és jelszót (alapértelmezett) [e-mail védett] és válassza ki a nyelvet a bejelentkezési oldalon. Ezután kattintson a FOLYTATÁS gombra a webes konfigurációs oldal megjelenítéséhez. Konfigurálja a switchet.

    Mi a különbség a Cisco és a Huawei között?

    • Megbízható globális ICT partnere

      Megbízható, határokon átnyúló teljesítést biztosítunk több mint 20 éves szakértelemmel, szigorú minőségellenőrzéssel, gyors logisztikával és világméretű raktározással.
      Globális raktározás
      Globális raktározás
      10+ csomópont a gyors nemzetközi kiszállítás és a stabil elérhetőség érdekében.
      Zökkenőmentes határokon átnyúló
      Zökkenőmentes határokon átnyúló
      Minőségellenőrzésen alapuló csomagolás és kiszámítható szállítás FedEx, DHL és UPS szolgáltatással.
      Megbízható globális ICT partnere
    • IKT Eszközközpont a Magabiztos Monitoringhoz

      IKT Eszközközpont a Magabiztos Monitoringhoz

      Maradjon tájékozott a termék életciklusának állapotáról és a valós idejű készlet elérhetőségéről – támogatva a magabiztos tervezést, beszerzést és operatív végrehajtást.
      EOL/EOSL ellenőrző
      A termék életciklusának állapotának ellenőrzése a beszerzések megtervezéséhez és az EOL/EOSL kockázatok elkerülése érdekében.
      VIP leltárportál hozzáférés igénylése
      Élő chaten keresztül csatlakozhatsz, hogy VIP hozzáférést kapj a prioritást élvező cikkek valós idejű készletéhez.
    • Minősített szakértők vezető gyártóknál

      Szakmai útmutatás hálózat-, biztonsági és adatközpont-kiépítésekhez, melyet széleskörű, gyakorlati telepítési tapasztalattal rendelkező, minősített szakértők nyújtanak.
      Többszállítós mérnöki munka
      Többszállítós mérnöki munka
      Tanúsított szakértelem a Cisco, HPE, Aruba, Dell, Juniper, Huawei és Fortinet cégeknél.
      Telepítésre kész útmutató
      Telepítésre kész útmutató
      Gyorsabb és biztonságosabb bevezetések projektközpontú mérnöki útmutatással.
      Minősített szakértők vezető gyártóknál

    Több mint 21 500 globális ügyfél választása

    • Ford
    • Disney
    • fészkel
    • Toyota
    • Walmart
    • Philips
    • Ups
    • Huatt
    • Hsbc
    • Novartis
    • Siemens Healthineers
    • Bt
    • Referencia Johnson
    • T
    • att
    • Lgu
    • Sk Telecom
    • Veerizon
    Iparágvezető jótállási fedezet, amelyben megbízhat
    • 100%-os alacsony ár garancia
      100%-os alacsony ár garancia
      Router-switch.com eredeti, kiváló minőségű IKT termékeket kínál versenyképes nagykereskedelmi árakon – kivételes értéket biztosítva a minőség feláldozása nélkül.
    • 100%-os minőségbiztosítás
      100%-os minőségbiztosítás
      Minden termék vadonatúj, eredeti és gyárilag lepecsételt.
      Kérésre minden egységet teljes körűen tesztelhet és ellenőrizhet egy Huawei által minősített mérnök a szállítás előtt, hogy biztosítsa a tökéletes működési állapotot.
    • 100% pénz-visszatérítési garancia
      100% pénz-visszatérítési garancia
      Ha nem elégedett a vásárlásával, kérhet cserét vagy teljes visszatérítést. Ügyfélszolgálatunk gyorsan és zökkenőmentesen végigvezeti Önt a visszaküldési folyamaton.
      Látogat Visszatérítési Szabályok oldalon olvashatunk.
    • Ingyenes Huawei technikai támogatás
      Huawei-minősítésű szakértőink ingyenes professzionális támogatást nyújtanak telefonon, e-mailben, online chaten vagy távoli bejelentkezésen keresztül, így segítve Önt a magabiztos telepítésben és hibaelhárításban.
    • Rugalmas és biztonságos fizetés és szállítás
      Rugalmas és biztonságos fizetés és szállítás
      Több biztonságos fizetési és logisztikai lehetőséget támogatunk, iparágvezető ellenőrzéssel alátámasztva:
      • Fizessen banki átutalással.
      • Fizess a PayPal-lal.
      • Fizessen Visa hitelkártyájával.
      • Fizessen Mastercard hitelkártyájával.
      • Fizessen Discover kártyájával.
      • Fizessen American Express-szel.
      Több
      • McAfee-Secure
      • Verisign-biztosított
      • pci-dss
      • ssl-titkosítás
      Látogat Hogyan kell fizetni további információkért
    Jótállási fedezet és RMA utasítások
    • Kiterjesztett, gondtalan jótállás
      Kiterjesztett, gondtalan jótállás
      • Gyári új, lezárt vállalati hardver: 3 év
      • Gyári új, lezárt fogyasztói eszközök: 1 év
      Látogat Jótállási szabályzat további információkért
    • Hogyan kaphatunk támogatást
      Hogyan kaphatunk támogatást
      Ha problémákat tapasztal a termékekkel kapcsolatban, kérjük, vegye fel a kapcsolatot az illetékes értékesítési képviselőjével. Ők segítenek a diagnosztikában, a távoli hibaelhárításban és szükség esetén az RMA feldolgozásában.
      Látogat Kapcsolat oldal további támogatási lehetőségekért.

    A hálózatához legmegfelelőbb megoldások

    DeepSeek-V3/R1 telepítése: Erőteljes mesterséges intelligencia, alacsony költség

    DeepSeek-V3/R1 telepítése: Erőteljes mesterséges intelligencia, alacsony költség

    Szakértő által konfigurált mesterséges intelligencia megoldás: Ugyanaz a teljesítmény, 90%-os megtakarítás – több forgatókönyvhöz igazodó rugalmasság a Dell/Huawei/Lenovo opciókkal.

    AI
    A sávszélességen túl: A 100G+ adatközpont-architektúra

    A sávszélességen túl: A 100G+ adatközpont-architektúra

    A kötelező 100G alap – MI-képes növekedés, nulla késleltetésű teljesítmény

    Adatközpont
    400G/800G Ethernet kapcsoló: Maximalizálja a haszonkulcsokat mesterséges intelligenciára épülő megoldásokkal

    400G/800G Ethernet kapcsoló: Maximalizálja a haszonkulcsokat mesterséges intelligenciára épülő megoldásokkal

    Nagy nyereséget termelő adatközponti kapcsolók a Cisco, Huawei, Mellanox és Juniper márkától.

    Ethernet kapcsoló

    termék címkék